فروش کلیه لوله استیل ۳۱۶ و ۳۱۶ L در سایزهای ۱/۲ الی ۱۴ اینچ در رده های SCH 10 و SCH 40 به دو صورت مانیسمان بدون درز و درزدار به همراه شناسنامه از کشور سازنده لوله های مشروحه محصول کارخانجات معتبر آسیایی می باشند که دارای شناسنامه و برگه آنالیز معتبر از متالوژی رازی می باشند. این لوله ها در سایزهای ذکر شده در ابعاد ۶ متری تولید و عرضه می گردد. جهت خرید کلیه لوله های فولادی با شماره های فوق تماس بگیرید.

لوله استیل ۳۱۶

انواع لوله استیل در ایران برای مصارف مختلف مانند صنعت پتروشیمی ، صنایع غذایی ، صنایع داروویی ، دکوراتیو ، انتقال سیالات خورنده مانند آب دریا و غیره بکار میرود که بر حسب حجم واردات به به کشورهای ۱- چین ۲- تایوان ۳- هند ۴- اروپا ۵- ژاپن ۶- کره جنوبی و دیگر کشورهای جهان تعلق می گیرد.

اولین شرایطی که برای لوله های استیل باید در نظر گرفته شوند و بسیار مهم میباشد نوع آلیاژ آن میباشد (لوله استیل ۳۰۴ ، لوله استیل ۳۱۶ و در کل لوله استیل نگیر یا لوله استیل بگیر) که در قیمت و میزان خوردگی و تحمل حرارت تاثیر بسزایی دارد. گروه ۳۰۰ که شامل لوله استیل ۳۲۱ و اکثر لوله استیل نسوز میباشد و آلیاژ ۳۰۴ و ۳۱۶ اصلی ترین گرید های آن هستند.

و نوع بگیر که گرید ۴۱۰ ، استیل ۴۲۰ و استیل ۴۳۰ از پرمصرف ترین گرید های آن میباشند. مورد دوم سایز و ضخامت لوله استیل میباشد که یکی از عوامل تعیین کننده قیمت لوله استیل ۳۱۶ میباشد، به این گونه که برخی از اجناس نامرغوب چینی در انواع لوله استیل از سایز استاندارد لوله استیل که حتی روی خود لوله هک شده است نیز سبک تر میباشد، مورد سوم برند لوله می باشد که باید بدون توجه به کشور سازنده در نظر گرفته شود.

چراکه گاها لوله های ساخت چین ولی تحت وندور لیست شرکت های معتبر داخلی و خارجی هستند که از لحاظ کیفیت با انواع تایوانی و اروپایی برابری می کنند ولی از لحاظ قیمت لوله استیل ۳۱۶ مقرون به صرفه تر میباشند.

اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *